top of page

QSAFE_id CAN

Ultra nowoczesne zabezpieczenie przed kradzieżą

Otwieranie drzwi samochodu

QSAFE_ID CAN

Immobilizer bez rozcięć instalacji auta jest zabezpieczeniem antykradzieżowym najnowszej generacji wykorzystującego technologię CAN i Bluetooth. Jest to urządzenie wprowadzające zabezpieczenia antykradzieżowe na nowy wyższy poziom. Dzisiejsza zaawansowana elektronika samochodów źle znosi fizyczne rozcięcia instalacji samochodów przekaźnikami. Zawsze po takie ingerencji zostają ślady w postaci błędów widocznych na desce rozdzielczej lub zapisanych w pamięci samochodu. To nie jest dobra droga do zabezpieczania nowoczesnych samochodów.

Sytuację zmienia immobilizer QSAFE_id CAN. To cyfrowe urządzenie wysokiej technologii, które po uzbrojeniu blokuje możliwość uruchomienia samochodu. Urządzenie przedstawia zupełnie nową jakość zabezpieczania samochodów przed kradzieżą. Nie robimy żadnych przecięć układu elektrycznego samochodu - to najwyższy stopień bezpieczeństwa, to zabezpieczenie samochodu na miarę dzisiejszych czasów.

AppStore_promotional_graphic_telefon-removebg.png
canid.png

QSAFE_id CAN jest wielkości małego pendrive (!), co umożliwia jego montaż bez śladu w instalacji auta. Urządzenie przejmuje kontrolę nad samochodem (jego komputerami pokładowymi i silnika) i nie pozwala go uruchomić do momentu autoryzacji. Autoryzacja immobilizera odbywa się osobistym pilotem PIT ID szyfrowaną komunikacją Bluetooth, smartfonem z zainstalowaną aplikacją (AppStore, Google Play) oraz awaryjnie PIN kodem, który jest zaprogramowaną kombinacją od 1 do 15 przycisków i urządzeń pokładowych samochodu (kierownica, gaz, hamulec itd.).

Zapraszamy do kontaktu pod adresem:

can_id@ets-polska.pl

bottom of page