Q-SAFE AMBIENT LIGHT

KOMFORT I ELEGANCJA W JEDNYM

Profesjonalny zestaw oświetlenia ambient light na zewnątrz i wewnątrz samochodu wykonany w technologii power led. Dedykowany komputer zestawu SOL01 wymieniając informacje z komputerem samochodu steruje zestawem niezależnych kanałów świateł LED w zależności od modelu (oświetlenie lusterek zewnętrznych, przestrzeni pod drzwiami, przestrzeni na nogi przód-tył, oświetleniem paneli drzwi - klamki oraz uchwytu na kubek, bagażnika) podkreślając wyjątkowość i elegancję samochodu szczególnie w ciemnym otoczeniu.

CZERP JESZCZE WIĘCEJ PRZYJEMNOŚCI ZE SWOJEGO AUTA

Ambient Light to nie tylko wyjątkowa ozdoba samochodu, stworzony został równocześnie jako praktyczne uzupełnienie funkcjonalności auta, podwyższając wysoki komfort jego obsługi. Podczas jazdy nocą dyskretne, przyciemnione oświetlenie nóg i paneli drzwiowych pozwoli w sposób jeszcze bardziej komfortowy odnaleźć się we wnętrzu Twojego auta. Oświetlenie wnętrza w trybie jazdy można dostosować do indywidualnych wymagań programując jeden z 9 stopni natężenia światła, oddzielnie dla przestrzeni nóg i paneli drzwiowych.
 
 

REGULOWANE NATĘŻENIE ŚWIATŁA

Zbliżając się do auta wyposażonego w system SMART KEY system automatycznie włączy diody w lusterkach, oświetlając przestrzeń wokół auta. Po otwarciu drzwi dodatkowe oświetlenie umieszczone w ich dolnej części pozwoli uniknąć zabłocenia obuwia etc.
 
 

DODATKOWE OŚWIETLENIE BAGAŻNIKA

Zainstalowany system diod LED rozświetli całość przestrzeni bagażowej oraz przestrzeń wokół pojazdu.